Loading…

Kryeprokurori konferencë të jashtëzakonshme

  • 18/11/2016 | 16:30

Kryeprokurori konferencë të jashtëzakonshme

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Prizrenit, Sylë Hoxha, pas pak minutash do të mbajë konferencë për shtypë në të cilën do të deklarohet rreth pranimit të raportit të autopsisë nga Instituti i Mjekësisë Ligjore për të ndjerin Astrit Dehari.

Konferenca do të mbahet në orën 16:30.

Kujtojmë që gjatë ditës së premte Instituti i Mjekësisë Ligjore në Prishtinë, i ka dorëzuar raportin e obduksionit të aktivistit të ndjerë të Levizjes Vetëvdosje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë