Loading…

Arrestohet babai, dhunoi e kreu vepra të turpshme me vajzën e mitur

  • 18/01/2017 | 11:08

Arrestohet babai, dhunoi e kreu vepra të turpshme me vajzën e mitur

Një 56-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Durrësit pasi ka kryer veprime të turpshme me vajzën e tij të mitur.

Ka qënë vetë vajza e tij 13-vjeçare që ka kallëzuar të atin, ku ka pohuar se Qemal Lushi ka ushtruar dhunë fizikë dhe psikologjike ndaj saj, si dhe ka kryer vepra të turpshme, raporton TCH, transmeton gazetametro.net.

Menjëherë pas denoncimit të vajzës, L. Lushi, policia ka arrestuar 56-vjeçarin. Ndërsa ndaj kontrollit në banesë iu gjet një armë zjarri pistoletë e modifikuar dhe 4 fishekë çifteje, të cilat i kishte pa leje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë