Loading…

Kryeminstri kujton 2016’ën, e cilëson të suksesshëm

  • 04/01/2017 | 19:37

Kryeminstri kujton 2016’ën, e cilëson të suksesshëm

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka publikuar disa fotografi në Facebook, që sipas tij, dëshmojnë potencialin e jashtëzakonshëm njerëzor të vendit dhe të arriturat e mëdha të Kosovës në vitin 2016.


Mustafa thotë se rishikimi i këtyre fotografive i kujtoi qindra punë të kryera, suksese e rezultate të vitit që lamë pas, dhe tregojnë se me punë e përkushtim Kosova po arrin rezultate.

“Rishikimi i disa fotografive të vitit 2016, më riktheu në kujtesë qindra punë të kryera, suksese të konfirmuar dhe rezultate që i kemi arritur së bashku gjatë vitit që lamë pas.

Këto imazhe, po ashtu, na tregojnë se me punë dhe përkushtim, Kosova po arrin rezultate të konsiderueshme, të cilat nganjëherë janë nën hije të inskenimeve artificiale politike”, tha Mustafa.

Sipas Mustafës këto fotografi e dëshmojnë potencialin e jashtëzakonshëm njerëzor, si dhe të arriturat e mëdha të Kosovës në vitin 2016”, ka shkruar ai si përshkrim të të gjitha fotografive.

Këto janë sukseset e Kosovës në vitin 2016, sipas kryeminstrit Mustafa./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë