Loading…

Kryeministrin e Malit të Zi e kërcënojnë me jetë

  • 01/09/2018 | 22:28

Kryeministrin e Malit të Zi e kërcënojnë me jetë

Kryeministri i Malit të Zi ka marrë kërcënime me jetë.


Policia e Malit të Zi ka njoftuar se kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markovic, është kërcënuar me jetë, transmeton gazetametro.net

Policia ka thënë se kërcënimi është bërë nëpërmjet rrjetit social.

Ata kanë thënë se organet e sigurisë janë mobilizuar për të zbuluar identitetin e kërcënuesve.

“Menjëherë me të marrë lajmin për kërcënimin në drejtim të kryeministrit Markovic përmes rrjetit sociale, organet e sigurisë janë mobilizuar për të zbuluar identitetin e personave që kanë kërcënuar”, thekson policia e Malit të Zi. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë