Loading…

Urimi i kryeministrit: Video që përshkruan 9 vjet të Kosovës shtet

  • 16/02/2017 | 15:15

Urimi i kryeministrit: Video që përshkruan 9 vjet të Kosovës shtet

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka zgjedhur rrjetin social Facebook për të uruar 9’të vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.


Ai ka shpërndarë një video, e cila sipas tij, përshkruarn gëzimin edhe optimizmin për rrugën e pavarësisë.

“#Kosova9Vjet. Video e cila në mënyrë simbolike përshkruan gëzimin dhe optimizmin për rrugën e pavarësisë. Urime 9 Vjetori i Pavarësisë së Kosovës!”, ka shkruar kryeministri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë