Loading…

Kryeministri ua merr dorën fotografive, shkrep edhe ‘selfie’

  • 02/07/2022 | 08:07

Kryeministri ua merr dorën fotografive, shkrep edhe ‘selfie’

Kryeministri Albin Kurti ka publikuar fotografi nga organizimi i djeshëm në Ambasadën e SHBA-së në Prishtinë me rastin e shënimit të për 4 korrikut, Ditën e Pavarësisë së ShBA-ve.


Në albumin e kryeministrit është edhe një fotografi ku vetë Kurti shihet teksa fotografon gruan e tij, Rita Augestad Knudsen me deputeten Fatmire Kollçaku.

Derisa në një moment tjetër Kurti shihet edhe teksa e shkrep një “selfie”.Duket se kreu i Qeverisë ua ka marrë dorën fotografive.

Më poshtë keni fotot.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë