Loading…

Kryeministri ngushëllon familjen Dehari

  • 07/11/2016 | 14:13

Kryeministri ngushëllon familjen Dehari

Familjes Dehari, i kanë shkuar ngushëllime për vdekjen e djalit të tyre Astritin edhe nga kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa.

Gjatë mbledhjes së Qeverisë së Kosovës, Mustafa në deklaratën e tij ka kërkuar nga institucionet që të ndërmarrin të gjitha veprimet e pavarura që të bëhet konstatimi i vdekjes.

“Shpreh dhimbjen dhe hidhërimin për vdekjen e një të riu në burgun e Prizrenit. Shpreh ngushëllimet e mia dhe kërkoj që institucionet të bëjnë veprimet e pavarura që të konstatohet se çfarë ka ndodhur”, është shprehur kryeministri./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë