Loading…

Kryeministri nesër pret në takim delegacionin e deputetëve të Parlamentit të Gjermanisë

  • 31/10/2018 | 23:18

Kryeministri nesër pret në takim delegacionin e deputetëve të Parlamentit të Gjermanisë

Kryeministri i vendit pritet që nesër të marr pjesë në Konferencën e organizuar nga Ministria për Forcën e Sigurisë së Kosovës “FSK dhe Partnerët”.


Konferenca mbahet në sallën e mbledhjeve në MFSK me fillim nga ora 09:00.

Tutje duke nis nga ora 11:00, Haradinaj do të jetë në sheshin ‘Zahir Pajaziti’ në Prishtinë për të bërë homazhe te shtatorja e Zahir Pajazitit. Agjenda e nesërme e Haradinajt vazhdon me pjesëmarrjen e tij në një ngjarje publike me moton “Roli i Prindërve në Arsimimin e Fëmijëve”, organizuar nga Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MAShT) dhe GIZ.

I pari i Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj gjithashtu do të pres në takim delegacionin e deputetëve të Parlamentit gjerman. Takimi fillon në ora 14:30.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë