Loading…

Kryeministri Haradinaj shkon te dajtë, publikohen fotografi

  • 19/02/2018 | 20:53

Kryeministri Haradinaj shkon te dajtë, publikohen fotografi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, pavarësisht angazhimeve të shumta ditëve të fundit për dhjetëvjetorin e pavarësisë, ka gjetur kohë për familje.


Ditën e sotme ai ka vizituar familjen e bashkëpartiakut, Lahi Brahimaj, i cili Haradinajn e ka nip.

Ai me këtë rast ka publikuar një foto të Haradinajt me mbishkrimin “nipi të daja”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë