Loading…

Kryeministri Haradinaj dhuron para në mes të sheshit për një të sëmurë |FOTO

  • 30/08/2018 | 17:27

Kryeministri Haradinaj dhuron para në mes të sheshit për një të sëmurë |FOTO

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka treguar anëne tij humane, derisa ka dhuruar të holla për të ndihmuar të riun Besnik Ukaj i cili po vuan nga një sëmundje e rëndë.

Haradinaj këtë veprim tek tenda e cila është e vendosur në shesh për të siguruar para nga qytetarët e ka bërë gjersa është nisur për të marrë pjesë në marshin e organizuar në nder të Ditës Ndërkombetare të të Pagjeturve.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë