Loading…

Kryeministrat e Ballkanit Perëndimor takohen këtë javë në Tiranë

  • 05/06/2023 | 11:48

Kryeministrat e Ballkanit Perëndimor takohen këtë javë në Tiranë

Kryeministrat e Ballkanit Perëndimor pritet të mblidhen këtë të enjte në Tiranë në kuadër të iniciativës “Open Balkan”.


Lajmin e bën me dije gazetari i Top Channel Muhamed Veliu.

Kryeministrat pritet të diskutojnë përmbushjen e asaj çfarë është dakordësuar në takimet e shkuara të “Open Ballkan”.

Pjesë e diskutimeve do të jetë edhe situata në rajon e posaçërisht zhvillimet në Veri të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë