Loading…

Kryekuvendari Konjufca po shkruan dy libra, paralajmërohet botimi i shpejtë i tyre

  • 28/05/2022 | 21:18

Kryekuvendari Konjufca po shkruan dy libra, paralajmërohet botimi i shpejtë i tyre

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca së shpejti do t’i botojë dy libra të tij.


Këshilltari i tij, Ilir Kërçeli, përmes një shkrimi në rrjetin social facebook, ka treguar se dy librat e tij titullohen ‘Epistema e Dhomës së zezë’ dhe ‘Ontologjia e Artit të Shtatë’.

“Gati drejt përfundimit! Shumë shpejt në duart e lexuesve e sidomos të dashamirëve të filmit!”, shkroi Kërçeli.

Kujtojmë se Konjufca po ashtu është autor i librit “Huti i Minervës Fluturon në Muzg: G.Ë.F. Hegel”, të cilën e botoi në vitin 2012.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë