Loading…

Kriminel tarallak: Arrestohet pasi shtiu me armë drejt policit, në gjoks kishte tatuazhin ‘vrasës i policëve’

  • 06/02/2023 | 22:59

Kriminel tarallak: Arrestohet pasi shtiu me armë drejt policit, në gjoks kishte tatuazhin ‘vrasës i policëve’

Një kriminel në shtetin e Florida është arrestuar pasi kishte shtënë me armë zjarri në drejtim të policit që e kishte ndaluar në trafik, transmeton Gazeta Metro.


Incidenti kishte ndodhur të shtunën në Miami kur një polic kishte ndaluar të dyshuarin në orët 4 të mëngjesit. I dyshuari kishte shtënë në drejtim të veturës së patrullës duke e ndaluar ndjekjen.

Hetuesit e policisë amerikane e zbuluan identitetin e tij dhe e kishin gjetur atë duke vozitur të njëjtën veturë dhe e kishin arrestuar.

Policia e Florida kishte publikuar një fotografi të të dyshuarit Virgilio Salgado sa ishte në kërkim ku shihet qartë tatuazhi anti policor përgjatë kraharorit të tij./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë