Loading…

Krim në një familje shqiptare, djali mbyti nënën

  • 04/03/2019 | 12:34

Krim në një familje shqiptare, djali mbyti nënën

Krim në familjen shqiptare,  një grua është gjetur e pajetë në Korçë mesditën e sotme.

Sipas informacioneve të para, 80-vjeçarja Sanie Demollari është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në lagjen 14 në Korçë.

Dyshimet kanë rënë mbi djalin e viktimës, 50-vjeçarin Ylli Demollari. Ai është shoqëruar në polici ku po merret në pyetje. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Lajmi në përditësim…

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë