Loading…

Krim i rëndë në Durrës: Djali vret babanë dhe nënën

  • 29/06/2017 | 09:02

Krim i rëndë në Durrës: Djali vret babanë dhe nënën

Një krim brenda familjes ka ndodhur në Xhafzotaj të Durrësit mëngjesin e sotshëm: Djali ka vrarë babanë dhe nënën e tij. Vrasja është kryer me çifte rreth orës 8:00.


Dyshohet se djali ka probleme mendore dhe ka qenë i dehur.

Policia e Durrësit ka arrestuar autorin dhe ka nisur hetimet për tragjedinë. Autori është marrë në pyetje ndërkohë në Komisariatin e Durrësit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë