Loading…

Krijohen tastierat me butona të makinave të shtypit (Foto)

  • 01/02/2017 | 14:16

Krijohen tastierat me butona të makinave të shtypit (Foto)

Kompania “ Lofree” ka prezantuar disa tastiera të reja të cilat duken se janë versioni i makinës së shtypit që përdoreshin dikur. 

Është e përshtatshme dhe funksionale në kompjutera dhe laptop.

Tastierat janë me ngjyra të ndryshme dhe i kanë butonët e sistemeve të reja.

 

rbvajfhy6h-ayk7aaazxlu5qmky393

bluetooth-mechanical-keyboard-2

rbvaefgcbxkarpp1aaoa8fexaau072

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë