Loading…

Krijimi i kafës që po çmend njerëzit

  • 29/11/2016 | 10:11

Krijimi i kafës që po çmend njerëzit

Në çdo dyqan të kafes të cilët të ofrojnë kafe me shije nga më të ndryshmet , si dhe lansimi vjetor nga Starbucks i “Pumpkin Spice Latte”, siç duket njerëzit nuk po mund të mjaftohen me kafe të ëmbla.

Por një kafe në Korean Jugore, i ka dërguar gjërat një hap para me krijimin e tyre të fundit të kafes me krem ëmbëlsirash.

Ajo pregaditet thjesht dhe përmban vetëm espresso dhe qumsht të mbuluar me krem ëmbëlsirash.

coffee

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë