Loading…

Kreativiteti në tortë (Foto)

  • 28/12/2016 | 11:20

Kreativiteti në tortë (Foto)

Në qoftë se e bëni siç duhet kreativitetin tuaj mund të shfaqni edhe tek tortet, transmeton Gazeta Metro.

Më poshtë mund të shihni disa torte që mund të quhen kryevepra e ndoshta edhe ju mund të realizoni një të tillë.

Në qoftë se nuk keni ide se si të surprizoni më të dashurit tuaj hidhni një sy kësaj liste.

284055-a54e4b5b38f321ec019781fcde3fad3e-650-ee318526a9-14828355941482913313

282955-creative-cake-design-15__605-650-fddf436920-14828355941482913332

283005-creative-cake-design-14__605-650-3be85b6f5e-14828355941482913346

283155-adhjb-650-c1c4c6fca5-14828355941482913341

283255-creative-cake-design-13__605-650-98225f6cb8-14828355941482913310

283305-creative-cake-design-68__700-650-415efd0c04-14828355941482913293

283355-creative-cake-design-73__605-650-e1f8d9f403-14828355941482913316

283555-heinz-beans-creative-cool-and-cutest-cakes-650-b8e943ea17-14828355941482913296

283855-creative-cakes-20__605-650-40fe0ed31f-14828355941482913319

283955-creative-cakes-24-650-98225f6cb8-14828355941482913336

torte1482913307

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë