Loading…

Kreativiteti i femrave në situata kritike

  • 12/01/2017 | 11:08

Kreativiteti i femrave në situata kritike

Nuk është e lehtë të dukeni bukur duke përdorur vetëm kohën tuaj të lirë në këtë jetë dinamike, derisa poashtu kur keni në dorë vetëm gjëra bazike dhe elementare.


Zgjuarsia e femrave nuk ka limit, sidomos kur vjen puna për tu dukur bukur dhe pa asnjë defekt.

Por, këtu futet në punë kreativiteti dhe talenti, që pavarësisht “sfidave”, jep rezultate të jashtëzakonshme.

Shihni disa këshilla e truqe të vogla që u ndihmojnë në disa situata të sikletshme.

q91484165525

preview-7818010-650x341-98-14800637621484165502

q11484165509

q21484165511

q31484165513

q41484165515

q51484165517

q61484165519

q71484165521

q81484165523

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë