Loading…

Krasniqi uron qytetarët e Drenasit

  • 05/12/2016 | 10:54

Krasniqi uron qytetarët e Drenasit

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma-s, Jakup Krasniqi ka deklaruar se vullneti politik i drenicasve me shumicë ishte për ndryshim në qeverisjen e vendit.

Ai duke uruar qytetarët e Drenasit, ka shkruar në facebook se vullneti i tyre do të triumfojë, shkruan gazetametro.net

Krasniqi, pasi i ka uruar bashkëqytetarët ka thënë qytetarët e Drenasit dje përsëri politikës shqiptare ia dhanë një leksion politik! Vullneti politik i drenicasve me shumicë ishte për ndryshim! Ndryshim ne qeverisje, ka thënë ish- kryetari i Kuvendit të Kosovës.

Në fund Krasniqi për qytetarët ka thënë se “vullneti Juaj do të triumfoj! Ne i bindemi vullnetit tuaj! Ne nuk duam dhunshëm ta rrëmbejmë besimin tuaj! Mos harroni, ndryshimi ka vetëm një emër – Isa Xhemajlaj!”, ka shkruar i pari i NISMA’s./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë