Loading…

Krasniqi: Takimi nuk ishte për çështje politike

  • 23/04/2017 | 14:39

Krasniqi: Takimi nuk ishte për çështje politike
Sot u publikuan fotografi në të cilat shihet kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi dhe deputeti i këtij subjekti, Haxhi Shala duke pirë kafe me deputetin e Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovcin në një lokal në Durrës.


Kështu, në opinion u ngritën dyshimet nëse ky takim ka të bëjë me koordinimin ndërmjet këtyre dy subjekteve politike për rrëzimin e Qeverisë përmes mocionit të mosbesimit të cilin është duke e përgatitur Nisma për Kosovën.

Por, Krasniqi ka thënë për lajmi.net se takimi ishte i rastësishëm dhe nuk kishte përmbajtje politike.

“Takimi ka qenë sa i rastësishëm aq edhe i shkurtër. Takimi pra nuk kishte ishte për çështje politike e as me përmbajtje politike”, ka thënë Krasniqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë