Loading…

Krasniqi: Shpend ke lënë shumë tym nga pas, largohu nga rruga e sundimtarëve

  • 30/03/2017 | 23:32

Krasniqi: Shpend ke lënë shumë tym nga pas, largohu nga rruga e sundimtarëve

Kryetari i Këshillit të Nisma për Kosovën, Jakup Krasniqi ka reaguar pasi lajmit se kryetari i Prishtinës Shpend Ahdmeti, se ka qëndruar në një jaht në Budvë me Blerim Devollin.

Sipas Krasniqit, Ahmeti është dashur të deklarohet më herët për veprimin e bërë, pasi sipas tij, tash ka lënë shumë tym pas.

“Shpend, ketë që po e thoni tash, është dashur ta thonit në fillim. Tani ke lënë shumë tim pas! Ua ke qelë gojën kundërshtarëve të ndryshimit dhe përkrahësve të pushtetarëve satrap! Nuk ta kisha preferuar rrugën e sundimtarëve të tashëm! Në asnjë aspekt! Zgjedhja e veprimeve të më tejshme është në duart tuaja!”, shkruan Krasniqi në rrjetin e tij social Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë