Loading…

Krasniqi: Koalicioni LDK-AKR i ndihmoi këtij të fundit

  • 17/05/2017 | 00:58

Krasniqi: Koalicioni LDK-AKR i ndihmoi këtij të fundit

Jakup Krasniqi nga NISMA për Kosovë pas nënshkrimit të koalicionit ndërmjet PDK-së, AAK-së e NISMA-s, ka thënë se këtij të fundit i ndihmoi koalicioni i arritur pasdite nga LDK dhe AKR.


“Nuk kam koment! Veçse koalicioni i pasdites e ndihmoj koalicionin e fundit”, ka thënë Krasniqi, për klankosova.tv

Krasniqi ishte pjesë e PDK, të cilën e braktisi dhe së bashku me Fatmir Limajn krijuan NISMA për Kosovën. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë