Loading…

Krasniqi i VV’së: Thaçi president aventurier

  • 17/04/2017 | 23:36

Krasniqi i VV’së: Thaçi president aventurier

Pas dështimit me ushtrinë, presidenti i vendit Hashim Thaçi ka nisur një aventurë të re. Kështu e ka cilësuar zëdhënësi i VV’së deklaratën e Thaçit për padinë ndaj Serbisë.


Krasniqi ka thënë se kjo e bënë Thaçin një president aventurier, për çka sipas tij, nuk mund të merr Kosovën askush seriozisht.

“Pas dështimit në aventurën rreth ushtrisë, Thaçi tash i qenka rikthyer aventurës tjetër, për padi ndaj Serbisë për gjenocid”, ka shkruar Krasniqi në llogarinë e tij në Facebook.
“Me kësi presidenti aventurier nuk kanë qysh me të marrë seriozisht as miqtë as armiqtë”, ka përfunduar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë