Loading…

Krasniqi: Drenica ka qenë dhe është zemra e Kosovës e PDK’së, urime qytetarëve të Skenderajt

  • 19/10/2021 | 16:15

Krasniqi: Drenica ka qenë dhe është zemra e Kosovës e PDK’së, urime qytetarëve të Skenderajt

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka qëndruar sot në Skenderaj, pas zgjedhjeve lokale të cilat u zhvilluan të dielën.

Krasniqi me këtë rast ka takuar Fadil Nurën nga Partia Demokratike e Kosovës i cili edhe është fitues i zgjedhjeve lokale në këtë komunë.

Me këtë rast, Memli Kransiqi deklaroi se Drenica ka qenë dhe është zemra e Kosovës dhe se PDK ka qenë dhe është në zemrën e Drenicës.

Kransiqi nuk ka harruar që të falënderojë edhe anëtarin e PDK-së, Sami Lushtaku që sipas tij pati përkushtim të pashoq në kuadër të zgjedhjeve lokale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë