Loading…

Krasniqi: Çdo ditë e më shumë po na shtohen rradhët e fitores

  • 07/06/2017 | 16:22

Krasniqi: Çdo ditë e më shumë po na shtohen rradhët e fitores

Kanidati për deputet nga radhët e PDK’së, Memli Krasniqi ka thënë se në shumë lagje dhe fshatra të Prishtinës qytetarët po e përkrahin partinë e tij.


“Çdo ditë e më shumë po shtohen radhët tona para fitores së përbashkët në zgjedhjet e 11 Qershorit”, ka shkruar Krasniqi në rrjetin social Facebook, përcjell gazetametro.net

Në qeverinë e fundit Krasniqi ka udhëhequr me Ministrinë e  Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë