Loading…

Krahu i Kurtit po gjen të përbashkëtat e Molliqajt me Kadri Veselin

  • 24/01/2018 | 23:22

Krahu i Kurtit po gjen të përbashkëtat e Molliqajt me Kadri Veselin

Krahu përkrahës i Albin Kurtit kanë filluar të reagojnë ndaj deklaratave të deptuetit Dardan Molliqaj, i cili tha që pushteti në duart e Albin Kurtit paraqet rrezik për Kosovën.


Adnan Rrustemi, përfaqësues i VV-së në KQZ ka ngritur një paralele në mes të Molliqajt dhe kreut të PDK-së, Kadri Veselit, shkruan Gazeta Metro.

Burri i Albulena Haxhiut krahason fjalët e Molliqajt me telenovela turke. 

“Deri tash vetëm Kadri Veseli thoshte që Albini është i rrezikshëm për Kosovën. Tash e tutje, atij iu bashku edhe Dardan Molliqaj. Por u duk qartë se nuk është vetëm kjo pikë që i përbashkon këta dy kur bëhet fjalë për luftēn kundër ‘Vetëvendosjes’”, ka shkruar Rrustemi.

http://gazetametro.org/molliqaj-albin-kurti-ne-pushtet-eshte-rrezik-per-kosoven/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë