Loading…

KQZ’ja mblidhet pas shpalljes së Zgjedhjeve të Parakohshme

  • 11/05/2017 | 14:57

KQZ’ja mblidhet pas shpalljes së Zgjedhjeve të Parakohshme

Pas shpalljes së datës së Zgjedhjeve të Parakohshme për Kuvendin e Kosovës, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet gjatë ditës së sotme (e enjte), nga ora 16:00.


Në këtë mbledhje do të merren hapat e parë nga KQZ-ja për organizimin e këtyre zgjedhjeve.

Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ka thënë se ne këtë mbledhje pritet të miratohet Plani Operacional për Zgjedhjet e Parakohshme që do të mbahen më 11 qershor, raporton kp, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë