Loading…

KQZ: Votimet mund të fillojnë nesër në 07:00

  • 10/06/2017 | 18:08

KQZ: Votimet mund të fillojnë nesër në 07:00

Për zgjedhjet e nesërme parlamentare flet Valmir Elezi, zëdhënës i KQZ-së.


Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka përfunduar të gjitha përgatitjet për zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen nesër.

Këtë proces zgjedhor do ta vëzhgojnë rreth 30 mijë vëzhgues nga organizata vendore e ndërkombëtare, media vendore e ndërkombëtare.

Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, në një intervistë për televizionin tonë, theksoi se edhe pse ka qenë një kohë e shkurtër për organizimin e zgjedhjeve të parakohshme,

KQZ ka arritur që me kohë t’i kryej të gjitha përgatitjet dhe të jetë gati për nesër. Ndjekim intervistën të cilën e zhvilloi kolegja Kujtesa Bajrami./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë