Loading…

KQZ me video-mesazh për votuesit

  • 03/06/2017 | 14:07

KQZ me video-mesazh për votuesit

Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka përmes një video-mesazhi, u bën thirrje qytetarëve të Kosovës të dalin në zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen më 11 qershor.


Daka, përmes kësaj videoje fton të gjithë qytetarët që të dalin të votojnë, të japin kontributin e tyre në këto zgjedhje.

“Secili prej nesh ka obligim ndaj këtij vendi, që të japë kontributin e tij në ndërtimin dhe fuqizimin e demokracisë”, ka thënë ajo.

“E drejta e votës është e drejtë demokratike e juaja. Bëhu pjesë e këtij vendimi, jepe kontributin tënd…”, ka thënë më tej Daka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë