Loading…

Kovacic mund të transferohet në Manchester City: Detajet e fundit

  • 01/06/2023 | 19:15

Kovacic mund të transferohet në Manchester City: Detajet e fundit

Chelsea i ka dhënë leje mesfushorit Mateo Kovacic që të bisedojë me kampionin anglez Manchester City për një transferim të mundshëm, transmeton Gazeta Metro.


Korati është në listën e transferimeve të Cityt këtë verë dhe siç raporton Daily Telegraph, Chelsea i ka dhënë dritën e gjelbër Manchesterit për të nisur bisedimet mbi këtë çështje.

Ekipet nuk kanë diskutuar ende për ndonjë marrëveshje me 29-vjeçarin, në të njëjtën kohë Kovacic ka edhe një vit të mbetur nga kontrata e tij.

Raportohet se për të ka shprehur interesim edhe Bayern Munich, por mesfushori kroat preferon Manchester Cityn./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë