Loading…

Kosovës po i vije edhe një mysafire

  • 03/02/2017 | 09:33

Kosovës po i vije edhe një mysafire

Kosova sot do ta pres edhe një mysafire. Ajo është ministrja e Shqipërisë për Inovacion dhe Administratë Publike, Milena Harito e cila do të qëndroj sot për vizitë zyrtare.


Gjatë vizitës, ajo do të ketë një agjendë të ngjeshur, e cila takimet së pari do t’i fillojë me ambasadorin e Norvegjisë në Prishtinë, duke vazhduar me homologun e saj kosovar, Mahir Yagcilar, dhe për të vazhduar edhe me takim me zëvendës kryeministrin Hajredin Kuçi, ndërsa takimet i përmbyll me zëvendësministren e Zhvillimit Ekonomik, Besa Zogaj Gashi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë