Loading…

Kosovë: Dy persona të vdekur në rrethana të dyshimta

  • 02/03/2019 | 10:56

Kosovë: Dy persona të vdekur në rrethana të dyshimta

Policia e Kosovës ka informuar se dy kanë vdekur dy persona në rrethana të dyshimta gjatë ditës së djeshme.


Njëri ka vdekur në Prishtinë e tjetri në Mitrovicë.

Policia ka njoftuar se, në rrugën “Bubulina”, viktima mashkull k-shqiptar është dërguar pa shenja jete në qendrën emergjente.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës IML për obduskion. Rasti është hapur nga policia për vdekje të dyshimtë.

Ndërsa, në rrugën “Avdyl Ramaj” në Prishtinë në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete një burrë.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë