Loading…

Kosovari që ka gjoba të trafikut në vlerën e mbi 16 mijë eurove |FOTO

  • 08/07/2018 | 22:58

Kosovari që ka gjoba të trafikut në vlerën e mbi 16 mijë eurove |FOTO

Tashmë të gjithë qytetarët e Kosovës të cilët janë vozitës të ndonjë automjeti mund të  shoshin se sa janë gjobat e tyre të komunikacionit.


Formulari në fjalë është ‘online’ duke dhënë të dhënat personale dhe duke marrë si rezultat të gjitha informacionet se kur jeni gjobitur, sa është shuma e gjobës dhe gjithçka tjetër.

Por ajo çfarë ka publikuar dikush në rrjetet sociale është shumë interesante. Vetëm një person, inicialet e të cilit janë K.R,  ka arritur që të mbledhë gjoba të komunikacionit në vlerë 16 mijë e 450 euro dhe disa të tjera të dërguara në Gjykatë.

Në një fotografi të siguruar nga Indeksonline, kuptohet se të gjitha këto gjoba personi në fjalë i ka për vetëm dy vite, që nga nëntori i vitit 2016.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë