Loading…

Kosovari nga Prizreni humb jetën në aksident në Hungari

  • 26/02/2019 | 12:18

Kosovari nga Prizreni humb jetën në aksident në Hungari

Një kosovar nga Prizreni ka humbur jetën mbrëmjen e së hënës, si pasojë e një aksidenti trafiku në Hungari


Viktima në momentin e aksidentit ishte në shpejtësi të madhe. E shpejtësia në të cilën ishte duke vozitur ia ka pamundësuar ta ndalojë makinën.

Mësohet se viktima është Beg Morina nga Hasi i Prizrenit, i cili ka humbur jetën në vend, ndërsa dy pasagjerë kanë mbetur të plagosur në këtë aksident.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë