Loading…

Kosovari helmohet nga çaji me afat të skaduar (Foto)

  • 11/04/2017 | 12:42

Kosovari helmohet nga çaji me afat të skaduar (Foto)

Jo rrallë herë është raportuar për shitje të produkteve me afat të skaduar, por jo shpesh ka ndodhur që të raportohet për qytetarë të cilët kanë pasur probleme me shëndetin nga po këto produkte.

Në gjendje të keqe shëndetësore është një qytetar, banor i Kamenicës. Kjo sepse ai është helmuar pas konsumimit të një çaji me afat të skaduar.

Një lexues i “Indeksonline”, ka treguar për redaksinë se rasti ka ndodhur mbëmë dhe se personi i moshuar është duke u trajtuar në spital.

Produkti është blerë në një super-market në Kamenicë, ku data e prodhimit të çajit ka qenë në vitin 2012, kurse ajo e skadimit më 2014

unnamed_1491906773-4021065

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë