Loading…

Kosovari 36-vjeçar e mashtron dhe ia merr paratë një vajze nga Durrësi

  • 07/07/2022 | 16:39

Kosovari 36-vjeçar e mashtron dhe ia merr paratë një vajze nga Durrësi

Një grua nga Durrësi ka rënë pre e mashtrimit nga një 36-vjeçar nga Kosova.


Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 në Durrës ku G. G., 36 vjeç, banues në Kosovë i ka marrë N. M., 32 vjeçe, me anë të mashtrimit i ka marrë një shumë të konsiderueshme parash.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Durrës referuan materialet në Prokurori, si dhe po punohet për kapjen e shtetasit G. G., 36 vjeç, banues në Kosovë, pasi kallëzon shtetasja N. M., 32 vjeçe, banuese në lagjen nr. 1, Durrës, se me anë të mashtrimit, 36-vjeçari i ka marrë një shumë të konsiderueshme parash.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë