Loading…

Kosovari 31 vjeç aksidentohet në Zvicër |FOTO

  • 27/08/2018 | 08:53

Kosovari 31 vjeç aksidentohet në Zvicër |FOTO

Në Oberntfleden të Zvicrës një kosovar 31-vjeçar u aksidentua me veturën e tij të dielën, teksa humbi kontrollin e makinës dhe goditi mbrojtëset rreth rrugës.


Siç raportojnë mediet zvicerane, askush nuk u lëndua.

Aksidenti ndodhi të dielën në orën shtatë, në autostradën A1 në Oberentfelden. Me një BMW M5, 31-vjeçari kosovar nga kantoni i Cyrihut po udhëtonte në drejtim të Bernës.

31-vjeçari nuk u lëndua, përcjell Insajderi. BMW-ja e tij, megjithatë, u dëmtua rëndë. Sipas vlerësimeve fillestare, dëmi arrin në rreth 40,000 franga zvicerane.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë