Loading…

Kosova shënoi edhe golin e dytë, por anulohet pas rishikimit në VAR

  • 25/03/2023 | 19:14

Kosova shënoi edhe golin e dytë, por anulohet pas rishikimit në VAR

Kosovës iu është anuluar goli i dytë pas rishikimit në VAR, transmeton Gazeta Metro.


Milot Rashica shënoi në minutën e 49’të, por ai gjatë aksionit kishte prekur topin me dorë.

Rezultati vazhdon të mbetet 0-1 për ‘Dardanët’.

Goli i epërsisë ishte realizuar në pjesën e parë pas autogolit nga mbrojtësi izraelit, Eli Dasa.

Këtu mund të shikoni golin e anuluar të Rashicës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë