Loading…

Kosova përfshihet nga reshjet e shiut dhe borës

  • 25/02/2017 | 08:23

Kosova përfshihet nga reshjet e shiut dhe borës

Moti sot në Kosovë, e shtunë 25 shkurt 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu të përziera me borë.


Era do fryj nga Veri -Lindja 10 deri 40 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga -2-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 6-C.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë