Loading…

“Kosova është shtet i kapur, kurse Teutë Rugova është e marrë peng para syve të dy milionë qytetarëve”

  • 04/09/2018 | 20:18

“Kosova është shtet i kapur, kurse Teutë Rugova është e marrë peng para syve të dy milionë qytetarëve”

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, përmes një postimi në rrjetin social Facebook e ka komentuar pjesëmarrjen e deputetës së LDK’së, Teuta Rugova, në seancën e sotme të thirrur nga kryeministri Haradinaj.


Sipas Kurtit, Teuta Rugova është e marrë peng para syve të qytetarëve të Kosovës, shkruan gazetametro.net.

“Kosova është shtet i kapur, kurse Teutë Rugova është e marrë peng para syve të dy milionë qytetarëve”, ka shkruar Kurti në Facebook.

Ndërsa, reagime të shumëta kanë ardhur pas pjesëmarrjes së Teuta Rugovës në seancën e sotme, edhe pse opozita kishte vendosur t’a bojkotojë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë