Loading…

Kosnett porosit politikanët kosovarë: Është koha e duhur për të bërë gjënë e duhur!

  • 28/02/2019 | 12:31

Kosnett porosit politikanët kosovarë: Është koha e duhur për të bërë gjënë e duhur!

Dje dy zyrtarë të lartë nga administrata e Trump kanë takuar presidentin Hashim Thaçi e kryeministrin Ramush Haradinaj, me të cilët kanë biseduar për dialogun me Serbinë dhe taksën.


Haradinaj pas këtij takimi me një deklaratë në profilin e tij në Facebook, ka thënë se mbetet i palëkundur në qëndrime e tija.

E pas këtij takimi, sot edhe ambasadori amerikan Kosnett ka drejtuar një porosi për politikanët kosovarë, përmes një thënie të Martin Luter Kingut.

“Është gjithmonë koha e duhur, për të bërë gjënë e duhur”, ka shkruar Kosnett në llogarinë e tij zyrtare në Twitter.Ai ka thënë se kjo thënie duhet të jetë një përkujtim edhe për politikanët e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë