Loading…

Kontrolle të rrepta të policisë në Prishtinë (Foto)

  • 10/11/2016 | 22:29

Kontrolle të rrepta të policisë në Prishtinë (Foto)

Sot në orët e mbrëmjes është vërejtur prezencë e shtuar e policisë në kryeqytet.

Në lagje të ndryshme të Prishtinës, forca të shumta të policisë, duke përfshirë këtu edhe ekipe të Njësisë Speciale, janë parë duke zhvilluar kontrolle të rrepta, të automjeteve.

2

Gazetametro.net, ka arritur të sigurojë disa fotografi, të kontrolleve që policia po zhvillon në lagjen Ulpiana në Prishtinë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë