Loading…

Konjufca thumbon deputetët e padisiplinuar: Konsideroj që jemi të rritur në moshë

  • 16/03/2022 | 11:27

Konjufca thumbon deputetët e padisiplinuar: Konsideroj që jemi të rritur në moshë

Përderisa po zhvillohet seanca plenare në Kuvendin e Kosovës, nuk është se deputetët po e dëgjojnë njëri-tjetrin edhe aq, e për këtë i pari i Kuvendit, Glauk Konjufca, u ka tërhequr vërejtjen, shkruan Gazeta Metro.


Ishte deputetja e PDK’së, Eliza Hoxha, e cila po fliste rreth ligjit për arkivat shtetëror, kërkoj që deputetet të disiplinohen meqë kolegët e saj nuk po e dëgjonin.

E Konjufca thumboi deputetët e tij duke thënë se mendon që janë mjaftueshëm të rritur që t’ua tërheqë vërejtjen vazhdimisht për më shumë disiplinë.

“Po më vjen keq me ua tërheqë vërejtjen sepse Konsideroj që jemi të rritur në moshë”, tha Konjufca./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë