Loading…

Konjufca takim me LDK’në, a po e shpëton VV qeverinë Mustafa? (Foto)

  • 10/05/2017 | 12:30

Konjufca takim me LDK’në, a po e shpëton VV qeverinë Mustafa? (Foto)

PDK e bëri të ditur se do ta votojë mocionin e opozitës, dhe nëse kjo ndodhë, atëherë qeveria Mustafa rrëzohet sot.


Derisa seanca e Kuvendit po vazhdon, shefi i Grupit Parlamentar të VV’së është parë në takim në bife me deputetët e LDK’së.

Nuk dihet nëse ka qenë takim i rastësishëm, apo nëse po shikohet mundësia që VV të mos e votojë mocionin e mosbesimit të qeverisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë