Loading…

Konjufca s’duron më: ‘Deputetët i pritem boll, s’ka më tolerancë për ata që s’dinë pse e kanë bërë betimin’

  • 23/02/2022 | 14:51

Konjufca s’duron më: ‘Deputetët i pritem boll, s’ka më tolerancë për ata që s’dinë pse e kanë bërë betimin’

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, është shprehur i ashpër me deputetët në seancën e sotme plenare.


Pritja rreth 20 minuta e deputetëve për të nisur seancën ka acaruar kryeparlamentarin, i cili i ka quajtur ‘ të papërgjegjshëm’ disa prej të zgjedhurve të popullit dhe tha se s’do të ketë tolerancë më ndaj tyre.

“Ata të papërgjegjshmit i pritëm boll. Kështu që s’ka më tolerancë për ata që nuk e dinë për çfarë e kanë bërë betimin dhe për çka janë deputetë të Republikës së Kosovës”, tha ai

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë