Loading…

Konjufca padit Milaim Zekën për deklaratat rreth orgjive në Vetëvendosje

  • 02/11/2018 | 07:21

Konjufca padit Milaim Zekën për deklaratat rreth orgjive në Vetëvendosje

Deputeti i VV’së, Glauk Konjufca, ka paditur të enjten deputetin e Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka.


Padia ndaj Zekës vjen pas akuzave të rënda të tij në drejtim të Konjufcës dhe Vetëvendosjes, dukë thënë se ka video incizime që në zyrat e këtij subjekti është bërë seks “dyshe” e “treshe”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Konjufca, në televizionin T7, në natën e së enjtes.

“Milaim Zeka shpërtheu se unë i thash që është hajn”, ka deklaruar Konjufca.

“Jo vetëm që është hajn, por edhe bandit, matrapaz, shpifës, zhvatës dhe shpërdorues”, është shprehur deputeti i VV’së.

“E kam paditur Milaim Zekën, për videot që po akuzon”, ka thënë Konjufca.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë