Loading…

Konjufca i gëzohet vizitës së Agim Bahtirit në Kuvend: Ndihet i nderuar me praninë e tij

  • 10/01/2020 | 16:51

Konjufca i gëzohet vizitës së Agim Bahtirit në Kuvend: Ndihet i nderuar me praninë e tij

Sot në Kuvendin e Kosovës për vizitë kryetarit Konjufca i ka shkuar kryetari i Komunës së Mitrovicës Agim Bahitiri, shkruan Gazeta Metro.


Konjufca për vizitën e Bahtirit ka shkruar në profilin e tij zyrtar në Facebook, ku edhe ka publikuar foto me të njëjtin.

“Kënaqësi me qenë i vizituar nga Kryetari i Komunës së Mitrovicës, zt. Agim Bahtiri”, shkroi Konjufca.Kujtojmë që Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri para zgjedhjeve të gjashtë tetorit ka kaluar nga AKR’ja në Lëvizjen Vetëvendosje, parti me të cilën kishte treguar afërsi edhe para se të anëtarësohej./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë