Loading…

Konfuzion masiv: Facebook i ‘çet’ jashtë përdoruesit dhe nuk i lë të kyqen prap

  • 05/12/2018 | 15:39

Konfuzion masiv: Facebook i ‘çet’ jashtë përdoruesit dhe nuk i lë të kyqen prap

Një numër i madh i përdoruesve të Facebook janë përzënë në mënyrë misterioze nga llogaria e tyre në rrjetin social.


Numër i madh i njerëzve raportuan se kanë humbur qasjen në llogarinë e tyre, teksa të tjerët thanë se faqja ka ndalur së funksionuari në tërësi, shkruan the independent, transmeton gazetametro.net

Problemet çuan në konfuzion masiv dhe përdoruesit përdorën rrjete sociale të tjera si Tëitter për të pyetur

Facebook’un çfarë ndodhi me llogaritë e tyre.

Disa të tjerë u shqetësuan se janë hakuar, por problemi duket jetë teknik për nga natyra.
Përdoruesit thanë se kur provuan të kyqen përsëri, fjalëkalimet e tyre nuk funksiononin. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë