Loading…

Konflikt mes grupeve në Prishtinë, edhe të shtëna

  • 28/04/2017 | 10:50

Konflikt mes grupeve në Prishtinë, edhe të shtëna

Të enjten në rrugën “Isa Kastrati” në Prishtinë, pas një mosmarrëveshje ndërmjet dy grupeve meshkujsh është raportuar edhe për të shtëna me armë zjarri.


Njësiti policor në vendin e ngjarjes ka gjetur një gëzhojë e cila është konfiskuar.

“Dy personave të lënduar (viktimave) ju është ofruar tretman mjekësor në vendin e ngjarjes”- thuhet tutje në raportin ditor të policisë.

Ndërsa të dyshuarit janë larguar nga vendi i ngjarjes, ata janë të njohur për policinë. Rasti i dedikohet hetuesisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë